logo MEEN MEDIA ENGINEERING MEEN
 

EXPO - VÝSTAVY A KONFERENCIE

 • Organizátor výstavy Kvetena/jarná záhrada, ktorá sa koná od roku 1999. Prezentačno-predajná výstava kvetov, drevín, semien, záhradníckej mechanizácie, pomôcok a potrieb. Výstava obľúbená u širokej verejnosti. Tento rok sa koná 22. ročník.
  Termín pre rok 2020:           výstava sa neuskutoční
 • Organizátor výstavy Včely. Tento rok to bude už 11. ročník prezentačno-predajnej výstavy včelárstva a včelích produktov.
  Termín pre rok 2020:            výstava sa neuskutoční
 • Spoluorganizátor medzinárodnej konferencie ENEF s dvojročnou periodicitou. V roku 2018 sa konal v termíne 6. - 7.11.2018 jej 13. ročník, ktorého hlavnou témou bolo "Inteligentne na energetickú efektívnosť“. Konferencia sa uskutočnila v priestoroch Hotela Pod zámkom v Bojniciach.
  14. ročník konferencie sa uskutoční v priestoroch Hotela DIXON V Banskej Bystrici v dňoch 13. - 14.10.2020. Téma 14. ročníka je "Čistá, bezpečná a efektívna energetika pre ľudí".
 • Realizátor výstavy Nová veterinária v Banskej Bystrici, realizátor individuálnych výstavných expozícií na výstavách Agrokomplex Nitra, Autosalón Nitra, IFT Slovakiatour Bratislava, FOR ARCH Banská Bystrica, Športlínia Banská Bystrica, Slovenská zima Banská Bystrica, RIS Banská Bystrica.
 • Spoluorganizátor 1. ročníka konferencie Energetický manažment na tému Energetická efektívnosť a energetické služby v praxi, ktorá sa konala v dňoch 9.-10.6.2015 v hoteli Termal*** Vyhne.
 
 
fuggerov-dvor.sk e-obce.sk investmen.sk